Skrytá pravda 3.kapitola

20. června 2012 v 13:00 |  Dílovky
Třetí díl je na světě, radujte se :D
´Ráj´ tak nazývali svojí základnu. Celá základna ležela v údolí, které obklopovali hory. Všechno potřebné k životu tu bylo. Obytná část se rozprostírala u parků a hřišť. Následovali políčka, sady, farmy a stodoly s dobytkem. Nemocnice, laboratoře, obchody, střelnice a cvičiště. Místo kde se cvičila bojová umění, střelba a taky se tam testovali nejnovější zbraně. Opravdu to byl ráj. Všechno na jednom místě a ještě k tomu blízko u sebe. Misaki nevěřila svým očím. Právě se dostala do nebe nebo co? Stála tam jako zkamenělá s pusou dokořán ´´Zavři tu pusu, něco ti tam vletí.´´ řekl jí s úsměvem Mikage. ´´Rozkaz.´´ odpověděla pohotově Misaki a teprve po chvilce si uvědomila že to bylo poprvé co se usmál. ´´Nádhera, že jo nee-chan.´´ řekla vesele Mei. ´´Hm, je to nádhera.´´ zopakovala bezmyšlenkovitě Misaki a dál se kochala tolika věcmi na tak malém místě.
...................................................................................................................
´´Co? Lidi převezmou vládu?´´ smál se Shiro přes celou místnost kde bylo zasedání vůdců. ´´Neměl by jsi je podceňovat…´´ řekl s klidem Sora. ´´Říká mi největší suchar na světě..´´ odsekl mu. ´´Nechcete se už přestat hádat?´´ zeptal se unaveně Reymund ´´Nedá se v tom kraválu spát….´´ zívl a zavřel oči. Iruka seděl v židli a hrál si se zbraní, Shiro a Sora se hádali, Reymund spal, při tom chrápal a v Chihoro začínala nabíhat žíla na čele. ´´TICHO!´´ zakřičela Chihiro. Na chvíli nastalo ticho, ale za pár sekund to jelo ve starých kolejích. ´´Tamaki, mohl bys….´´ řekla Chihiro držíc se za čelo. ´´Zmlkněte!´´ rozkřikl se Tamaki. Všichni zpozorněli a měli oči nalepené na Tamakim. ´´Jak je vám známo, lidé mají svojí ´předpověd´ o tom že zase převezmou vládu.´´ řekl a pomalu se zvednul ze své židle. Došel k oknu a zadíval se dolů, na lidi, kteří pracovali jako otroci na stavbě nové laboratoře, kde potom na nich měli být prováděny pokusy. Stavěli si vlastní hrob. ´´Nesmíme je podcenit, jak říkal Sora. Z čehož vyplývá že kdokoli z lidí bude spatřen na místě kde jsou uloženy dokumenty, bude okamžitě eliminován s celou svou rodinou.´´ řekl Tamaki a Iruka se usmál. ´´Eliminaci nechte na mě…´´ řekl a v jeho očích zazářila touha po zabíjení. ´´Já se postarám vždycky o výmluvu po eliminaci, nechceme přece aby se začali najednou bouřit.´´ řekl Shiro. Sora se zasmál ´´Vymejšlet si ti jde nejlíp….´´ řekl tiše ´´Já si vezmu na starosti ochranku.´´ otočil se Sora na Reymunda. Ten nahodil nechápavý pohled ´´Chihiro,spoléhám na tebe…´´ zívl a pokračoval ve své oblíbené činnosti, spánku. ´´Já budu pokračovat ve výzkumu.´´ řekla. ´´Dobře. Začnu vymýšlet taktiku i pro ten nejhorší případ kdy by se mohli pokusit o převzetí.´´ dokončil konverzaci Tamaki a všichni odešli z místnosti.
..............................................................................................................

´´Tady budeš bydlet po dobu tvého výcviku.´´ řekl Mikage a otevřel dveře do malé místnosti. Misaki vešla dovnitř a spatřila dvě postele, skříňky a malé noční stolky. ´´Koupelna….´´ zeptala se ´´Společná na chodbě.´´ odpověděl Mikage. ´´Záchod?´´ zeptala se znovu. ´´Spol….´´ ´´Chápu, společný na chodbě.´´ dořekla větu za Mikageho Misaki. Sedla si na postel a začala si vybalovat svoje věci. Mikage jen stál ve dveřích a pozoroval jí. ´´Ještě něco?´´ zeptala se ho Misaki. ´´Ráno se seznámíš s trenérem.´´ řekl a odešel z pokoje. Misaki si uklidila věci a šla hned spát.

Ráno jí vzbudil zvuk trubky. Rozespale koukla na hodinky ´´5:00? To jako vážně?´´ řekla si a znovu se zavrtala pod peřinu. Po chvíli vylezla a začala se oblékat. Vyběhla na dvůr, kde bylo nastoupeno několik desítek lidí různého věku. Najednou všechno utichlo a Misaki se rozespale koukla na začátek řady. Šel tam vysoký muž s krátkými vlasy a namakanou postavou. ´´Celkem fešák…´´ šeptla ´´Nenech se zmást vzhledem…´´ šeptla nazpět dívka stojící vedle ní. ´´Seřadit!´´ zavelel muž, všichni se pohotově seřadili a ani necekli. Muž pomalu procházel řadu, až došel k Misaki. Zadíval se na ní ´´ Ty jsi ta nová?´´ zeptal se, Misaki přikývla. ´´Mé jméno je Sakumo Orihara. A jelikož si tu nová tak uděláš sto koleček a dvě stě sedů lehů, to pro dnešek stačí.´´ dořekl a začal odcházet. ´´Počkat, to vážně?´´ ´´Musíš nás dohnat ve výcviku, takže ano, vážně.´´ řekl chladně. Misaki si povzdychla ´´Kam sem to vlezla….´´
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Miko Miko | Web | 20. června 2012 v 13:21 | Reagovat

Ještě, že já mám Kunčarovou to každou hodinu hrajeme přehazovanou apod. Chudák Misaki! No teda nebyla to namakaná zakladna se zbraněma nejmodernějšími technikami ale i tak to tam musí být supr. Ale malé město uprostřed lesa jsem nečekala... Jsi moc dobrá pokračuj v psaní dál!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama