Skrytá pravda 4.kapitola

20. června 2012 v 20:41 |  Dílovky
4.kapitola je tady. Chtěla bych všem, kteří ještě čtou mojí povídku poděkovat, že to tak dlouho vydrželi :DBylo to už půl roku co Misaki přišla do centrály a začala s výcvikem, teda spíš začalo týrání. Hana se i s babičkou přestěhovali do centrály, ale ani jednou se nešli podívat na výcvik. ´´Mikage, jak se má moje dcera?´´ zeptala se Hana. ´´Celkem dobře…´´ odpověděl. Mei seskočila Haně z klína a doběhla k Mikagemu. ´´Nii-chan, chci jít za nee-chan.´´řekla a prosebně se na něj koukla. ´´Teď to nejde.´´ odpověděl jí tvrdě Mikage. ´´Zítra za ní půjdem spolu ano, Mei-chan?´´ ´´Jo.´´ rozzářili se Mei oči. Najednou se rozrazili dveře a do místnosti přiběhla Kanako celá zadýchaná ´´P-pomoc..´´. ´´Kanako-chan, kde pak jsi..´´rozkřikoval se Daichi a poskakoval po chodbě. Doskákal až k pootevřeným dveřím ´´N-A-Š-E-L J-S-E-M T-Ě!´´křikl s úsměvem od ucha k uchu. Když ale za sebou zavřel dveře a porozhlídl se po místnosti zjistil něco nemilého. ´´H….Ha….Hana…´´ vykoktal ze sebe.´´ Nazdar Daichi, dlouho jsme se neviděli..´´ řekla, zvedla ruku a vyhrnula si rukáv. Daichi se rychle otočil a chtěl utéct, jenže k jeho smůle byla Hana rychlejší. Hana chytla Daichiho do kravaty a dala mu ořecha. Daichimu vytryskly slzy a všichni ostatní se začali smát, ale nejvíc Hana. ´´Opravdu dlouho Hano.´´ řekl držíc se za hlavu. ´´To je pravda. Slyšela jsem že jsi cucal ruku mojí dceři…´´ řekla a udělala tu grimasu která předurčovala kravatu a ořecha do hlavy Daichiho. ´´No tak já……Hano…p…počkej to já……..AAAAAAAAAAAA´´ zařval a začal utíkat pronásledován Hanou.
..................................................................................................................
Iruka stál s pistolí v ruce před rodinou jednoho z otroků, který pracoval na stavbě laboratoře. Najednou se ozvalo pět výstřelů,křik a potom vzduchem zavál zápach krve. ´´To si nemusel…´´ řekl ospale Reymund. ´´Musel, viděl jsem ho jak se potuluje kolem místnosti s dokumenty.´´ řekl bezohledně Iruka. ´´Viděl jsi ho jak jde tudy?´´ zeptal se ´´Jo přesně tady…´´ odvětil s nezájmem Iruka. ´´Jenže místnost s dokumenty je….´´ Reymund to ani nedořekl a slyšel jak se Iruka fanaticky směje. ´´Dělej jak uznáš za vhodné.´´ řekl a Irukův smích ustal ´´To mám v plánu..´´ řekl a v očích mu zase zazářila touha po zabíjení.
...............................................................................................................
´´Dneska je konec?´´ zeptala se Misaki nadšeně Sakuma. ´´Jo, po půl roce je konec.´´ řekl a povytáhl jedno obočí . Misaki se rozzářili oči ´´Díky bohu!´´ zakřičela a začala skákat radostí. Sakumo s kamenou tváří koukal na Misaki jak skáče do vzduchu a směje se. ´´Rád vidím nadšení…..´´řekl a pousmál se ´´..ale tohle je jen jedna část výcviku. Misaki se stopla. Pomalu jí opadl usměv ´´Druhá část je cvičení střelby…´´ řekl a jeho oči zazářili. Misaki jen pomalu zvedla hlavu aby na něj viděla ´´A ten výcvik vedete….´´ ´´Ano, já.´´ začal se smát Sakumo. ´´To snad ne….´´ řekli sborově všichni v řadě a svěsili svoje hlavy.´´Zítra se připravte na přestěhování do jiné ubytovny. Rozchod!´´ zavelel Sakumo a všichni se rozešli na svoje pokoje. ´´Víc už ne…´´ vzdychla Misaki a svalila se na postel. ´´Já už taky víc nechci…´´ přidala se k ním spolubydlící Izumi. Obě leželi na posteli a pomalu usínali. ´´Misaki!!´´ rozrazili se dveře a obě dívky leknutím spadly z postelí. ´´To…..snad…..ne….´´ řekla Misaki s vyděšeným výrazem. Izumi se rozkoukala a hned vyskočila ze země ´´H-Hana-san!´´
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Miko Miko | Web | 20. června 2012 v 21:29 | Reagovat

Když jsem viděla Iruka okamžitě jsem si vzpoměla na Iruku z Naruta. Ted už ale vím, že takový rozhodně nebude! a doufám, že Misaki na střelnici nezastřelí. A tak nějak s nima soucítím. Moje sestra se jmenuje Hana a obě jsou si hodně podobné.
A vůbec to netrvalo dlouho. koukla ses někdy jak dlouhé mám já rozestupy mezi kapitolami Útěku?

2 Miko Miko | Web | 20. června 2012 v 21:34 | Reagovat

Ještě jsem zapomněla na diplom asi Suigetsua. A odkazy jsem taky nevěděla. Napíšeš prostě slovo Např.
Zdroj je tady
Celé to značíš a když píšeš článek máš nahoře tabulku je tam Malá černá čára (To je perex ale to už víš) vedle toho se rozsvítí obrázek řetězu klikneš na něj. A dš odkaz na který má vést Např.
http://my-world.blog.cz/
uděláš mezeru a hotovo kdybys nechápala (Což bych se ani nedvila) Můžeš sem dát zpráva autorovi a já ti to tam vysvětlím a řidám obrázky.

3 Lůca Lůca | Web | 21. června 2012 v 6:48 | Reagovat

[2]:Chápu naprosto jesně, moc děkuju :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama