Skrytá pravda 10.kapitola

20. července 2012 v 22:00 |  Dílovky
Další pokráčko Skryté pravdy :) snad se bude líbit :DHana bušila na dveře Sakumova pokoje. ´´Tak sakra už vylez!! Si tam zavřenej už hrozně dlouho!!!´´ křičela a bušila do dveří. ´´Ale ta holka…..ona se trefila přímo…..do……do středu…´´ ozvalo se z pokoje. Haně navřela žíla na čele. ´´Kolik ti sakra je?! Si snad pětiletej fakan!!!´´ zařvala a kopla do dveří. ´´Ale….´´ ozvalo se smutně. ´Ty zmetku!!! Hodit výcvik na mě a užírat se u sebe v pokoji?! Tak to si nezvykej!!!´pomyslela si Hana a zhluboka se nadechla. Napřáhla nohu a kopla vší silo do dveří, ty se rozletěli. Když vešla viděla plnou zem kapesníčku a Sakuma v posteli schovaného pod dekou. Pomalu k němu došla a Sakumo se začal klepat. Strhla z něj deku a Sakumo se na ni vyděšeně podíval. Hana si povzdechla a posadila se k němu na postel. Objala ho ´´Ale, ale…´´ řekla a Sakumo se na ní přitiskl jak klíště. ´´Sem ubohej. Porazila mě nějaká holka…..ani v životě nestřílela! Ale je to polobůh tak….´´ řekl a přitiskl si ´tvář na Hanina prsa. ´´Ale no tak…..´´ řekla klidně. ´´Víš ta holka je…..´´ chvíli se odmlčela. ´´…moje dcera. ´´ řekla a nahodila vražednej pohled. Sakumo vycítil tu auru. Odtáhl se od ní ´´Já to tak nemyslel….Hano no tak….já…..počkej…´´ křičel na Hanu a couval před ní. Hana si prokřupla prsty. Chytla Sakuma za límec a přimáčkla na zeď. ´´Hano….´´ řekl Sakumo vyděšeně. ´´POMOOOOOC!!!!!!!´´ ozvalo se ubytovnou a potom hned rámus.
............................................................................................
Když Mikage, Mei a Misaki konečně vyšli z lesa tak už se stmívalo. ´´Musíme si pospíšit.´´ řekl Mikage a šel směrem k městu. Čím blíž městu byli tím horší bylo počasí. Misaki to nechápala ´´Hej, Mikage, proč se to počasí tak změnilo?´´ zeptala se. ´´Je to kvůli tomu smogu a všem těm sračkám co vypouští ve městě. Je to hnus, pořád tu je zataženo a skoro furt tu prší.´´ řekl a vyndal z batohu bundy. Podal je Mei a Misaki a šli dál. Těsně před západem slunce byli ve městě. Pršelo. Procházeli ulicemi kde nebyla živá noha. Nikde nikdo. Jen stráže se procházeli ulicemi. Došli k malému penzionu. ´´Tady přespíme.´´ řekl Mikage a vešel dovnitř. Misaki a Mei ho následovali. V penzionu nebyla živá noha, až na muže sedícího za pultem. ´´Dva pokoje.´´ řekl Mikage. Muž kývl a podal Mikagemu dva klíče. Když už se vydali po schodech nahoru na pokoj muž promluvil ´´Doba je teď nebezpečnější než kdy jindy, dávejte si pozor.´´ Mikage kývl a popostrčil Misaki a Mei nahoru. ´´15 a 16, na.´´ řekl a podal Misaki klíč s číslem 15. Misaki si ho od něj vzala a pomalu odemkla dveře. Jedna velká místnost s postelí, stolem a židlí. Pár skříněk a potom až dveře do koupelny. Misaki hodila batoh do kouta. Prohlížela si pokoj. Mikage zaklepal a vešel. ´´Vyměň se se mnou.´´ řekl. Misaki na něj koukala jak vyoraná myš. ´´No šestnáctka má manželskou postel a tak sem myslel jestli by si nemohla mít pokoj s Mei. ´´ ´´Ani náhodou! Ty si její bratr tak s ní buď.´´ odsekla mu ´´Tak a teď už běž!´´ řekla a vytlačila ho z pokoje. Vzdychla si a posadila se na postel. ´Zase tady….´řekla si v duchu.
.....................................................................................

´´Nii-chan, já chci tu postel jen pro sebe!!!´´ vztekala se Mei. ´´A kde mám jako spát já?!´´ křikl na ní Mikage. Mei nafoukla svoje tváře a hrála uraženou. ´´Ale když budeme spát spolu mohl by jsi mi dělat tohle a tamto….´´ řekla tiše a při tom se červenala. Mikagemu naběhla žíla na čele. ´´Co to sakra má bejt?! Koukáš se až moc na anime kde má tenhle vztah brácha se ségrou!!!´´ řekl. ´´Ty myslíš incest?´´ zeptala se ho. ´´Jakto sakra….´´ Mikage byl hrozně zaskočenej že to slyší právě od Mei. ´´Mei, jsi moje sestra a je ti sotva sedm.´´ řekl a Mei se naštvala. ´´Mě bude osm!!! Ty si tak ošklivej nii-chan…´´ řekla a do očí se jí nahrnuli slzy. ´´To si myslíš že podlehnu….těm roztomi….Áh bože! Tak jo, postel je tvoje!!!´´ zakřičel a šel se osprchovat. Mei se okamžitě usmála a začala na posteli skákat.
.........................................................................................

´´ÁH!!!!!!!!´´ zařval Shiro. ´´Ani ten blb Iruka nevraždí!!! Co se všem sakra stalo?!´´ naštvaně chodil po pokoji a pořád kopal do věcí. Znovu přešel k oknu. Na ulici nikdo nebyl. Všechny okna byli zatažené závěsy. Posadil se na židli k oknu a tupě zíral na nebe. ´´Kdy už ten otravnej déšť přestane….´´ zeptal se sám sebe a pořád hypnotizoval kapky dopadající na chladnou zem. Vnímal každou kapku. Zaznamenal každý zvuk který vydávali když dopadali na parapet okna a jeho sklo. Otráveně si opřel čelo o ledové sklo. ´´To je nuda…..sakra, začínám si připadat jako dědek!!! Tak to ne! To ne!´´ řekl a vstal ze židle. Otevřel okno a pustil do pokoje trochu čerstvého vzduchu. Pomalu od něj odcházel, ale zaslechl nějaký rámus zvenku. Rychle přiběhl k oknu a podíval se ven. Naproti přes ulici bylo otevřené okno. Bylo je o patro níž než jeho, takže měl celkem dobrej výhled. Opět se posadil na židli a pozoroval to místo kde bylo otevřené okno. ´´Tak sakra vyleze někdo?!´´ rozčiloval se. Po chvíli k oknu přišla dívka. Shirovi hned jak jí viděl připadala zajímavá. Měl pocit že už jí někdy viděl, ale nevěděl kde. ´´Bože, teď sem i sentimentální….´´ ušklíbl se pro sebe.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama