Alone together 6.kapitola

26. října 2012 v 17:53 |  Dílovky
Uf! Tak po dlouhé době další kapitolka Alone Together :) Doufám že se vám bude líbit :D
Z Jackova pohledu:

Hmm….pomalu jsem šel k její posteli a měl oči nalepené na černé kouli spící pod rukou Alice. Rukou jsem si podepřel bradu a sklonil se nad Alicinu postel, abych měl lepší výhled. ´´Kočka……nejspíš…´´ řekl jsem potichu a natáhl k tomu ruku, kterou jsem si podepíral bradu. Ta černá koule najednou otevřela oči,rudě červené. Nejdřív jsem se zarazil,ale po chvíli jsem opět pokračoval rukou k kožíšku kočky. Teď už sem to věděl sto procentně. Ta mrcha černá vystartovala a sekla mě do ruky,než jsem stačil jakkoli zareagovat tak mě sekla ještě do tváře.´´Ty malá…´´ řek sem a na čele mi navřela žíla. Chytl sem kočku do rukou přesně pod jejíma packama aby mě nemohla škrábnout. ´Copak,čičí. Nedošáhneš co, ty mrško…´ myslel sem si a škodolibě se usmíval. Najednou jsem zaslech něžné ´´Hmm…..´´ a šustění peřin.

Z Alicina pohledu:

Něco jsem slyšela. Pomalu jsem se zavrtěla a se svým obvyklým ´´Hmm…´´ jsem se posadila a otevřela oči. Jack?! Co tu sakra chce….co mám dělat? A proč takhle týrá ´´Cheschire!´´ vykřikla jsem a vytrhla ho Jackovy z rukou. Jen se na mě nechápavě podíval a Cheschire začal syčet směrem k Jackovi. ´´Ah promiň,vzbudil jsem tě?´´ zeptal se už se svým milým úsměvem. Jen sem pokroutila hlavou a pokusila se Cheschira uklidnit. Měla jsem divý pocit,nechtěla jsem s ním být. Proč? Kvůli tomu že jsem ho viděla s tou dívkou? Jsem ubohá,proč by mi to mělo vadit?! Nejsme spolu,nebo něco tako…..ahhhh. Nesmim na to myslet! Jenže ´´Kdo byla ta dívka s tebou na zahradě?´´ vyklopila jsem ze sebe co nejrychleji jsem mohla a křečovitě zavřela oči a přitiskla k sobě Cheschiraa ještě víc. ´´Hmm..zajímá tě to? Žárlíš?´´ zeptal se a já cítila jeho dech na mé tváři. Celá červená v obličeji jsem rychle otevřela oči, které se setkaly s těmi jeho. Okamžitě jsem couvla a otočila se mu zády.´´P-p-proč…..bych….m-mě-měla……ž-ž-ž-ž-žár-žárlit?!´´ vykoktala jsem ze sebe a cítila se stále zvyšující horkost na mojí tváři. Najednou trochu poskočila matrace a já se otočila. Mé oči se opět setkali s těmi jeho. Tentokrát jsem neodvrátila tvář,jen jsem se topila v jeho azurových očích,které se na mě koukali tak něžně a upřímně. Jeho tvář se začala přibližovat k té mojí a já cítila opět jeho teplý dech. ´´Jen jsem jí prováděl….´´řekl a pohladil mě po tváři. Když jsem ucítila jak se mě dotýká,tak se mi vrátilo to co se odehrálo s Oswaldem. Okamžitě jsem se od něj odsunula. ´´Ah,promiň. Udělal jsem něc…´´ začal ´´Ne já….jen si mě překvapil….´´ nenechala jsem ho dokončit větu a skočila mu do řeči s opět stoupající červení na mé tváři. Jen se usmál ´´Můžu….´´ spíš než otázka to bylo oznámení. Přiblížil se ke mně a objal mě. Cítila jsem ho….Cítila jsem jeho srdce,které kopírovalo buchot toho mého. Naše srdce,bily jako o závod a já se konečně cítila v bezpečí. Cítila jsem se chráněná. Pomalu jsem zvedla své ruce a konečně pustila přidušeného Cheschira. Opětovala jsem jeho obětí,přitiskla jsem se k němu a naprosto jsem se mu poddala. Jeho přítomnost mě uklidňovala,hřál mě u srdce ten pocit že tu pro mě někdo je. Že tu je někdo kdo ví co má udělat,jak mě povzbudit a uklidnit,aniž bych mu něco říkala.

Z Jackova pohledu:

Zdála se mi divná,byla tak nějak zamlklá. Nevěděl jsem proč,ale ta otázka to osvětlila ´´Kdo byla ta dívka s tebou na zahradě?´´ zetala se a sklonila hlavu k zemi. Musel jsem se usmát. Tohle jí trápilo?! Možná že.. ´´Hmm..zajímá tě to? Žárlíš?´´ zeptal jsem se s provokativním hlasem a tváří těsně před tou její. prudce otevřela oči a ty se po dlouhé době setkali s těmi mými. Myslel jsem, že se začnu červenat tak jako ona. Ne! Nesmim! Jsem chlap! Když sem myslel že už to nevydržim a nahodim červeň,otočila se mi zády. .´´P-p-proč…..bych….m-mě-měla……ž-ž-ž-ž-žár-žárlit?!´´ vokoktala a já měl co dělat abych se jí nezačal smát. Byla tak roztomilá. Posadil jsem se na její postel. Znovu. Její oči barvy fialek se opět setkaly s těmi mými azurovými a já si přál abych se do nich mohl koukat věčně. Nevěděl jsem co dělám,moje srdce bilo jako o závod, začal jsem přibližovat svůj obličej k tomu jejímu. Chtěl jsem cítit její rty na těch mých. ´´Jen jsem jí prováděl….´´ řekl jsem a položil svou dlaň na její tvář. Jenže už po letmém dotyku se ode mě odsunula a její oči byly naplněny strachem. ´´Ah,promiň. Udělal jsem něc…´´ nenechala mě dokončit ´´Ne já….jen si mě překvapil….´´ věděl jsem že říká pravdu,z části. Víc než překvapená,byla spíš vystrašená. Ale když jsem viděl jak opět červená,usmál jsem se. ´´Můžu….´´ řecnická otázka. Pomalu sem se k ní přiblížil,objal sem jí. Cítil jsem jak rychle jí bije srdce. Bilo stejnou rychlostí jako to mé. Po chvíli jsem si všiml jak vyběhla ta kočka…Cheschire mezi námi. Nevěnoval jsem jí moc pozornosti a dál vnímal teplo Alicina těla. Najednou jsem ucítil její ruce na mých zádech. Cítil jsem jak mě stiskla. Její ruce, tak malé. Pousmál jsem se. Chtěl jsem jí dát najevo že tu pro ní budu,ať se děje cokoliv. Přál jsem si aby tahle chvíle nikdy neskončila. Přál jsem si jí držet ve své náruči navždy…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sayuri-hime Sayuri-hime | E-mail | Web | 26. října 2012 v 19:58 | Reagovat

Krásný díl :)

2 Miko-chan Miko-chan | Web | 31. října 2012 v 20:16 | Reagovat

Ach, ta šťastná... Krásný...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama