Alone together 12.kapitola

8. února 2013 v 16:19 |  Dílovky
Ahoj :) takže tady je slibovaná kapitola Alone Together :3 Doufám že si jí užijete *.* takk zatím :D
Jackův pohled :
Už to budou tři dny a ten parchant ani nenapíše…tss. Přecházím po pokoji jako tygr v kleci a můj pohled je očividně nasupený. Alice..vzdychnu a na chvíli zavírám oči. Představuju si jí. Jak se směje, pohybuje, jak se spolu milujeme a jak se ke mně tiskne. Měl bych jet zpátky…hmmmm….ROZHODNĚ JO!! Křiknu v podvědomí a běžím halou k zahradě. ´´TONY!!!´´ zařvu z plných plic a Tony líně vyleze ze stájí. ´´Co se děje Jacku?´´ zeptá se a zívne. Okamžitě k němu běžím a vrhám se mu k nohám. ´´Vem mě zpátky….zpátky za Alice…´´ nasadím falešný slzy a psí oči. ´´Aw! Tohle zkoušíš už od našeho dětství….zabíralo to….ale teď už né!´´ řekne přísně a můj pohled se změní v nasupený. Vstanu mu od nohou a založím si ruce na hrudi. ´´Hned teď připravíš koně a vezmeš mě k Oswaldovi na panství!´´ rozkážu. ´´Nebuď jako děcko…řikal že ti dá vědět až se jeho matka uklidní ne?!´´ protočí oči v sloup a odchází pryč. ´´Ty malej….´´ párkrát vydechnu a zhluboka se nadechnu. ´´Tak jo…ale nech už toho, matka chce aby ses k nám přidal na nějakou menší párty.´´ usměju se. Tony přikývne a naznačí že za chvíli tam bude. ´´Slušně se obleč!!´´ křiknu za sebou při odchodu.

Za hodinu a půl je celá hlavní hala našeho zámku nacpaná lidmi. Příbuzní,přátelé a cizinci. Přesně styl mojí matky. Rozhlédnu se z balkónku a vidím matku, jak na mě mává ať jdu k ní. Zase to představování…vzdychnu když si uvědomím, že má u sebe dvě slečny. Otočím se, abych sešel schody a Tony mi přímo vletí do rány. Ha…´´ Tony. Sluší ti to…´´ usměju se ´´…pojď se mnou na chvíli příteli můj.´´ chytím ho za rameno a vleču dolů ze schodů,které on před chvílí vyšel. ´´Jacku jestli chceš abych zase bavil nějaký tví nápadnice tak si na omi…´´ nestačí doříct a už jsem u mé matky a těch dvou slečen. Přívětivě se usměju a Tony taky. Právě začala ukrutná půlhodina dohazování.

Kdybych sem tak moh vzít Alice….achjo, chtěl bych si s ní zatančit..vzdychám si v duchu. ´´….můj drahý syn Jack je svobodný.´´ usměje se matka. Tuhle větu,ne spíš část věty nesnášim. ´´Je tak nesmělý a hrozně rád by se s někým sez…´´ ´´Dámy, omluvte mě a mou matku…´´ usměju se a vezmu svou mamču za ruku a vedu jí někam trošku stranou. ´´Mami víš….ehm no…já už někoho mám.´´ řeknu a začínám se červenat. ´´Omo,ale Jacku, to si my udělal velkou radost.´´ chytne mě za ruku a usměje se ´´Kdy tu dívku poznám?´´ zeptá se zvědavě. Usměju se na ní. ´´Znáš jí. No vidělas jí naposled co její táta žil….´´ dodám. Vidět zamyšlený obličej mé matky je k nezaplacení. ´´Dáš mi větší indícii?´´ zeptá se. Přikývnu a znovu se usměju. ´´Panství Baskerville, malá holčička, hnědé vlasy a neobvyklé oči.´´ její tvář se rozzářila a stejně tak i její úsměv. ´´Ty si se zamiloval do malé Alice..´´ skoro vykřikne radostí. ´´Jacku,jsem tak ráda že si se do ní zamiloval. Budeme příbuzní s rodem Baskerville.´´ obejme mě a já ní objetí opětuju. ´´Snad ano, ještě sme se o tom nebavili,ale za pár dnů bych se tam měl vrátit a,jestli ti to nebude vadit, rád bych tě vzal s sebou.´´ řeknu u mámina ucha a slyším jak se uchichtne. Odtáhne se ode mě a pohladí mě po tváři. ´´Budu moc ráda že zase uvidím Alice, Oswalda a jejich matku.´´ mile se usměje. Oba se podíváme směrem k Tonymu a páru děvčat. ´´Vypadá to že to Tony zvládá. Půjdu si lehnout.´´ máma mě políbí na čelo a vzájemně si popřejeme dobrou noc.
Vylezu na balkón a upřu svůj zrak ke hvězdám a měsíci na obloze. Alice….moc mi chybíš…vzdychnu si a potom se vydám k posteli. Shodím ze sebe oblečení a lehám si pod tenkou přikrývku. S myšlenkami na Alice usínám.

Alicin pohled :

Další den mi utekl jako voda. Celý den jsem strávila s Oswaldem a povídali sme si. Nikdy by mě nenapadlo, že bych si s ním tak skvěle popovídala. Byl už večer a na obloze jasně zářil měsíc společně s hvězdami. Ta záře byla tak okouzlující. Civěla jsem na oblohu celou noc a ztrácela se v myšlenkách…v myšlenkám na Jacka. Myslela jsem na naše první setkání, naše první slova, která jsme si spolu vyměnili. Myslela jsem na jeho smaragdové oči, vlasy barvy slunce, lehce snědou pokožku a jeho vůni. Když si to tak všechno vybavím, přijde mi jakoby tu se mnou byl, z masa a kostí. Jen semnou. Přijde mi že mi dýchá na krk, něžně líbá na líce a rty a že jsou jeho ruce omotané kolem mého pasu. Opět mi připadá, že se ta noc vrací, že jsme spolu. Spolu sami. Začínám lapat po dechu a lehce vzdychat. Jen pomyšlení na něj a jsem vlhká….Jacku,co to se mnou děláš?! Můj výraz posmutní. Chtěla bych být s tebou….proč si nepřišel….proč si odjel? Miluju tě Jacku, moc… ukončím svůj tok myšlenek, který mí vlévá do očí slzy. Od toho dne co odjel, mám pocit, že už se s ním neuvidím, ten pocit se každou chvílí prohlubuje a mě se chce brečet. Chtěla bych ho obejmout. Chtěla bych abychom byli znovu sami a společně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sayuri-hime Sayuri-hime | E-mail | Web | 9. února 2013 v 11:45 | Reagovat

Krásný dílek a ten poslední odstavec :D :D

2 Lůca Lůca | Web | 10. února 2013 v 9:50 | Reagovat

[1]: děkuju :3

3 Danyla Danyla | Web | 13. února 2013 v 17:18 | Reagovat

Krása. Bože ja som ale zvedavá ako to s tými dvoma dopadne a čo na to Oswald. Či to bude happy end ja dúfam že ano. Nechcem aby bola Alice s jej bratom aj keď incesty mám rada. :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama