Alone together 13.kapitola

1. března 2013 v 22:06 |  Dílovky
Já žiju!!! Opět tu dlouho...jakože hoooodně dlouho nic nepřibylo a nebudu vás unavovat chabejma výmluvama že nemám čas...čas je a taky je fakt že když přijedu domu ze školy kolem šestý tak sem líná i ten noťas zapnout -.-´´ za to se samozřejmě omlouvám a abych to snad jen trošku napravila tak vám sem dávám další kapitolu Alone Together :) doufám že si jí užijete a taky že se já polepšim (což bude hodně těžký :D) tak se mějte hezky a zatím pa Lůca
Oswaldův pohled :
Už to sou tři dny co za Alice chodím a jsem s ní až do té doby než usne. Už tři dny si jí snažím získat,ale jakmile se jen zmíním o něčem co má žlutou nebo zelenou barvu, začne básnit o Jackovi. Jak….jak se k ní mám dostat?! Matka pořád naléhá a já nevím co dřív. Jestli si získávat Alice a nebo diskutovat s matkou,která je na mě naštvaná že mi to trvá tak dlouho. Vsadím se, že tak za čtyři dny mi tu bude Jack stepovat před branami zámku. Achjo… vzdychnu si. Musím si pospíšit a dostat se k Alice ještě blíž, musím si jí jednoduše získat. Musí mi věřit tak jako nikomu,ale ono se to líp řekne než udělá…z mého dumání mě vyruší zaklepání na dveře. ´´Dále…´´ řeknu otráveně a svůj pohled neodtrhnu od okna,které míří přímo k ´bydlišti´ Alice. ´´Omlouvám se že vás ruším pane,ale madam si s vámi přeje mluvit, je to naléhavé…´´ zdvořile mi oznámí sluha a mizí neznámo kam. Líně se zvednu ze židle ve které jsem se od rána válel a přehodím si přes svou bílou košili mé černé sako. Pomalu se od loudám ke dveřím a dále chodbami k pracovně matky. Přede dveřmi si rukou prohrábnu své černé rozcuchané vlasy a oddychnu si. Zaklepu a z druhé strany se ozve ´´Vstupte….´´ už jen její hlas mi přijde arogantní.
´´Oswalde, nemáme už moc času…´´ začne matka hned co se posadím. ´´Do teď to čekalo asi deset let,tak proč to teď pospíchá?´´ zeptám se s kamennou tváří. ´´Přišel dopis od tvého přítele Jacka že se sem chystá za dva dny i se svou matkou…´´ Cože?! Za dva dny?! Páni, ten si ale pospíšil…i když uvnitř začínám panikařit,navenek nedávám nic znát. ´´Dobře….a jak moc to pospíchá?´´ zeptám se. Matky tvář opět potemní a já přimhouřím oči. ´´Už zítra jí budu potřebovat u Lacii,avšak než jí dovedeš k Lacii,tak mi jí přivedeš a necháš nás o samotě.´´ Tak teď se mi to už vůbec nelíbí….co když se Alice něco stane? Tentokrát své emoce nechávám vyplývat na povrch a můj pohled se z klidného mění na ostražitý a naštvaný. No tak Oswalde…je to hra, kterou můžou hrát dva…nasaď poker face a vyjednávej.. ´´Jak mi chceš zaručit že se Alice nic nestane?´´ zeptám se kousavě a matka se lehce ušklíbne. ´´Slibuji ti že neumře….´´ odvětí. Dobře takže jí asi můžu věřit…. ´´Tak dobrá, zítra ti Alice přivedu.´´ zvednu se ze židle a už sahám na kliku,ale matčin hlas mě zastaví. ´´Řekni jí že je Lacie těžce nemocná a že jí potřebuje…neříkej jí že je v komatu.´´ jen přikývnu a zabouchnu za sebou dveře její pracovny. Doufám že Alice ví kdo je Lacii…ahh….asi jí nedokážu lhát,ale to nebude lhaní že ne?! Jen jí neřeknu všechny informace….
Jdu směrem k bydlišti Alice a neustále mi vrtá hlavou jak to Alice oznámit. Pomalu vyjdu schody a zaklepu na dveře Alicina pokoje. Uslyším jak cupitá ke dveřím a lehce se usměju. Nemůžu se dočkat až jí uvidím…najednou mi Alice otevře dveře. Konečně. Opět jí vidím s tím jejím zářivým úsměvem a jiskrou v očích. Pokyne mi abych šel dál a já zdvořile přikývnu a potom za sebou lehce zabouchnu dveře. Hned jak to udělám tak mi Alice visí na krku Páni…´´Jsem tak ráda že jsi přišel Oswalde…..nudila jsem se tu.´´ pípla a já jsem si jí k sobě přitiskl ještě blíž. ´´Taky se mi stýskalo…´´vydechl jsem a odtáhl se od ní. Opět mi věnovala ten její sladký úsměv a já sem jí ho opětoval svým. Vzala mě za ruku a táhla ke stolu kde byli rozloženy papíry a obyčejné tužky. Snad nechce malovat…hlavou se mi mihlo neblahé tušení ´´Doufám že umíš malovat…´´ sladce se na mě usmála a já nahodil omluvný úsměv. ´´Víš Alice…..tohle mi moc nejde….´´ řekl jsem a Alice na mě upřela své fialové oči. ´´Chceš abych tě to naučila?´´ zeptala se a tím mi dočista vyrazila dech. ´´To bych byl moc rád…´´ usmál jsem se. ´´Tak se posaď…..hmm….a co by si chtěl malovat?´´ ´´Nevím….něco jednoduchýho…´´ řekl jsem nervózně a zaryl svůj zadek víc do židle. Co to se mnou dělá….v její přítomnosti moje libido roste na neúprosnou míru…asi se mi za chvíli post….nervózně jsem se koukl na mého kamaráda který se již částečně vzpřímil v mém klíně. Sakra….! Alice obešla stůl a vzala si židli kterou postavila po mé pravici. Tak to sem v prdeli….jestli si toho všimne…co budu..´´Takže…..co třeba sakuru?´´zeptala se. Chvíli sem na ní civěl než mi došlo že mluví o tom co budu malovat, tupě sem kývl. ´´Doře,tak zkus začít.´´ řekla a ukázala směrem z okna na zahradu kde se tyčila alej sakur. Nervózně jsem začal dělat první črty a hned na to jsem začal zase gumovat. Zaslechl jsem jak se chichotá. ´´Co je tu k smíchu?´´ zeptal jsem se s co nejvážnější tváří. Její smích okamžitě ustal a sklopila oči. ´´Já jen…že ten kmen kreslíš úplně rovný a ta sakura má ten kmen….no….různě zakroucený…´´ řekla tiše a mě zacukali koutky nad tím jak je zahanbená. Zvedl jsem oči od papíru a podíval se ven z okna na jednu za sakur. Páni….oni to fakt nemaj rovný….ach…připadám si jak blbec. Usmál jsem se nad svou neschopností a Alice můj úsměv zaregistrovala. ´´Ty se nezlobíš?´´ ´´Ne….´´pohladil jsem jí po hlavě ´´….jen jsem tě škádlil.´´ řekl jsem a Aliciny tváře se lehce nafoukli a zrůžověli. Pff…to je tak dokonalý…zadržel jsem další dávku příchozího smíchu a lehce jí pocuchal vlasy. ´´Co to…?! No tak, neflákej se! Vygumovat a začni znovu!´´ pohrozila mi. Tak tenhle den bude dlouhej….
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sayuri-hime Sayuri-hime | E-mail | Web | 2. března 2013 v 22:56 | Reagovat

Zase úžasný díl :D
Jen tak dál :)

2 Danyla Danyla | Web | 16. června 2013 v 15:28 | Reagovat

Juuuuuj ten koniec bol tak sladký kyaaaaa Najak sa mi moc zapáčil Oswald začínam dúfať, že bude s ním a nie s Jackom :D No uvidíme. Teším sa na ďalší diel :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama