New life...5.kapitola

22. dubna 2013 v 17:27 |  Dílovky
Ahoj :) po delší době vám opět přináším další kapotolu New life :D doufám že se vám bude líbit :3
´´Člověk se de jen vysprchovat a vy se tu hned ocucáváte…´´ uchechtl se. Okamžitě jsem se od Grimmjowa odtrhla a on mi věnoval otrávený a trošku naštvaný výraz. Rychle jsem od něj ucukla očima a snažila se krotit můj rudnoucí obličej. ´´Rukia-chan!!! Jak si jen mohla! A já myslel že mezi námi….´´ upoutal mou pozornost Hisagi a komicky sebou flákl o zem s rukou na čele. Usmála jsem se. Najednou jsem u dveří do koupelny zaregistrovala pohyb a všimla si,že tam stojí Grimmjow a sklání se k Hisagimu. Opět jsem viděla že se jeho rty hýbou ale nevěděla jsem,co říkal Sakra! Jakmile domluvil, zmizel za dveřmi koupelny a já si všimla,že je Hisagi celý bílí. Snad mu nevyhrožoval…povytáhla jsem jedno obočí. Hisagi se oklepal a pomalu vstal. ´´Co budeme dělat než se Casanova vykoupe?´´ zeptal se. Casanova?! Pff…zadržela jsem smích při představě Grimmjowa v krajkované bílé košili a rudým,zlatem vyšívaným sakem plus bílou parukou. ´´Cokoli…´´ vydechla jsem,když jsem se uklidnila a tu představu z mé hlavy vymazala. Hisagi se zamyslel a potom se vítězoslavně usmál. ´´Hoho…´´ vyšlo z jeho úst. Začal se ke mně nebezpečně přibližovat. Byl už jen pár kroků ode mě když k němu střelila má ruka,aby ho zastavila. ´´Ehmmm….když o tom tak přemýšlím ještě jsem se neprotáhla….musím trénovat svoje nohy…´´ řekla jsem a lehce se usmála. Na jeho tváři se objevil hřejivý úsměv a střelil mi ruku před obličej. Chytla jsem ho za ni a on mě vytáhl na nohy. Nejistě jsem na zem položila celá chodidla. ´´Neboj….nepustím tě.´´ řekl vážně. Kývla jsem. Odstoupil ode mě na délku paží a hlavou kývl,ať udělám krok. Pomaličku jsem zvedla nohu ze země a položila jí kousek blíž k Hisagimu. Bolelo to. Moc. Ale musela jsem trénovat,chtěla jsem opět chodit.

Po pár minutách jsem s pomocí Hisagiho přešla skoro půl obýváku. ´´Co to tu děláte?´´ štěkl Grimmjow. Hrozně jsem se lekla a ztratila tak tu trochu rovnováhy co jsem měla. Nebezpečně jsem se přibližovala k zemi,ale Hisagi mě chytl. ´´V pořádku?´´ zeptal se a podíval se ke Grimmjowowi,který stál u dveří koupelny. ´´Tohle už nedělej….málem jsem jí pustil! Taky sem se tě lek!´´ křikl na něj. Tvář Grimmjowa potemněla. Nic neřekl,jen na nás zíral. Jeho oči byli bez emocí. Chladné. Otočila jsem se na Hisagiho,který na mě mluvil ´´Pomůžu ti zpátky na vozík..´´ slyšela jsem bouchnout dveře. Ts! Co má za problém?! Propalovala jsem dveře pohledem.

´´JEDEM!´´ zavelel Grimmjow když se po 30 minutách uráčil vystrčit nos ze svýho pokoje. Trhla jsem k němu hlavou a můj zlostný pohled se vytratil,jakmile jsem ho viděla. Byl tak sexy! Měl černé šortky a bílé tričko,které obepínalo jeho dokonalou postavu. V ruce držel svůj černý batoh s tyrkysovým číslem šest. Nad tím jsem se usmála. ´´Co zíráš,prcku?! Jsem tak sexy že si ztratila hlas?!´´ řekl arogantně a ušklíbl se. ´´Ahhh! Ty jsi tak roztomiloučkej s tim batůžkem na kterym je šestka…´´ zanotovala jsem a oplatila mu úšklebek. Začali jsme se vraždit pohledy. ´´Tak jedém!´´ křikl Hisagi a čapl můj vozík. Najednou jsem se ocitla před jeho autem a ostré sluneční světlo mě oslňovalo. ´´První dáma!´´ řekl Hisaigi a mě teprve teď mi došlo že se můj vozík pohybuje směrem k otevřeným dveřím jeho auta. Začala jsem ztěžka dýchat a vrtět se. Nevšiml si toho. Chtěla jsem něco říct. Chtěla jsem,ať toho nechá,ale v krku sem najednou měla kámen,který mi bránil vydat hlásku. Můj dech se zkrátil a zrychlil. V očích se mi začali formovat slzy a to sem si slíbila že nebudu brečet. Blesklo mi hlavou. ´´Vezmu jí tam pěšky. Zas tak daleko to není,budeme tam tak za půl hoďky.´´ zarazil ho Grimmjow. ´´No dobře….nechám dvě hrdličky o samotě,snad se nezabije!´´ uchechtl se Hisagi a odjel. Než sem si to uvědomila,můj vozík byl opět v pohybu. Děkuju….děkuju Grimmjow. Šeptla jsem v duchu a hluboce vydechla. Po slzách najednou nebylo ani památky. Bylo pořád před polednem a já mohla dobře vidět stín Grimmjowa,který tlačil můj vozík směrem na západ, k Hueco Mundo. Byl vysoký. Usmála jsem se. Bylo mi dobře. Po dlouhé době jsem byla na ulici,aniž bych přitahovala pohledy ostatních lidí. Šli/jeli sme v tichosti asi tak deset minut,ale najednou Grimmjow zastavil a stoupl si přede mě. ´´Chceš se projít?´´ zeptal se. Nechápavě jsem k němu vzhlédla. ´´Ne…´´ odvětila jsem a lehce se usmála. ´´Včera jsem ti řek,že kdybys něco potřebovala,stačí říct.´´ ´´Nic nepotřebuju….´´ přimhouřila sem oči O co se snaží?! ´´Ani chodit?´´ pokroutila jsem hlavou. Ušklíbl se. Jak jsem si mohla myslet….střílí si ze mě i po tom co sme se spolu líbali a …..co to….ne,byla to hra. Jeho hra. Přesvědčila jsem se v duchu. Jedním rychlím pohybem mě čapl a postavil na zem. Hned mě pustil a mě celýma nohama projela neskutečná bolest. Zasténala jsem a spadla bezvládně na chodník. Ještě že v tuhle dobu nebylo na ulici moc lidí. Svíjela jsem se na zemi a držela si nohy,které sem měla v jednou ohni. Celým mým tělem projížděla bolest. Jen tam nade mnou stál a díval se. Pomoc! Křičelo mé podvědomí. Ale nahlas jsem nekřikla. Jen sem zadržovala steny které se mi každou chvíli drali z úst kvůli nesnesitelné bolesti.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Danyla Danyla | Web | 26. dubna 2013 v 12:17 | Reagovat

Parááááádny dielik... Chudáčik Rukia. Dúfam, že jej Grimm pomôže inak nech si ma nepraje... idiot! :D Krásne napísané :)

2 Lůca Lůca | Web | 26. dubna 2013 v 18:07 | Reagovat

[1]: :) děkuji ti za pochvalu *.* tak mooooc mě to potěšilo <3 no s tim Grimmjowem...já ti nevim co udělá :D uvidíme uvidíme *evil smil e*

3 as951-2 as951-2 | 17. května 2013 v 18:11 | Reagovat

Chudák Rukia, ale asi tuším, o co se Grimík snaží.
Jinak, pěkný díl, jen tak dál :)

4 Sayuri-hime Sayuri-hime | E-mail | Web | 17. května 2013 v 18:13 | Reagovat

[3]: Achjo, už zase komentuji, když jsem přihlášena na jiném blogu :D

5 Rei-chan Rei-chan | Web | 9. června 2013 v 8:18 | Reagovat

Aww rychlo idem citat pokracovanie *-* som zvedava co Grimm urobi :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama