Friends with benefit(s) 1.kapitola

2. července 2013 v 22:48 |  Dílovky
Ahoj dears! Tak tady je slibovaná povídka k výročí blogu :3 Je to já a Grimmjow,jak někteří chtěli,ale mě to taky tak nějak nevadí :D trošku jsem se tam přejmenovala na Lucy :D tak vám to snad nebude vadit :D doufám že se vám první kapitola bude líbit a že jsem to tam moc neuspěchala :D tak si užijte čtení >/////< papa

´´Uaa…´´ zívlo hnědovlasé děvče a položilo si hlavu na lavici. Její spolužáci se opět o něčem zažraně vybavovali a ona opět chtěla spát. Nesnášela to. To vstávání v pět hodin ráno,jen aby se dostala včas do školy! Bylo to ubíjející. Projevilo se to i na jejích známkách. Zhoršila se,hodně. To se ovšem nelíbilo jejím rodičům,takže měla zákaz snad na všechno, co se týkalo elektroniky a spojením se světem. Vysrat se na všechno…sáhla po svých brýlích a sundala si je z obličeje. Pomalu zavřela oči a snažila se aspoň na těch deset minut, co zbývali do začátku první hodiny,usnout. ´´Lulu!!!!!´´ zařvala prsatá dívka ode dveří. Hnědovláskou trhlo a okamžitě vyskočila ze svého místa. ´´Ahoj Inoue…´´ řekla polohlasně. Karamelovlasé děvče s mega prsama k ní radostně přihopsalo. ´´Copak se děje Lulu?´´ zeptala se starostlivě a položila dotyčné konejšivě ruku na záda. ´´Chci spát!´´ skoro vykřikla. Inoue jen otevřela pusu že něco řekne,ale pak si jen vzdychla a přesunula se na svoje místo v předních lavicích. ´´Dobý Lucy…´´ ´´Ah! Rukio,ahoj.´´ Lucy se lehce usmála,ale její oči stále prahly po troše spánku. ´´Zase si probděla noc?´´ zeptala se Rukia posměšně. ´´Ne,ale zase sem spala sotva šest hodin….musim se učit,abych si zlepšila prospěch…nebo tak to aspoň říká máma..´´ vzdychla si a opět umístila svou hlavu na lavici a klidně zavřela oči. Crrrrrrrrrrrr! Školou se rozeznělo zvonění signalizující začátek úmorného dne na škole. ´´Heh…vypadá to že ti ten spánek nikdo nepřeje…´´ šeptla Rukia Lucy sedící vedle ní v poslední lavici. Jen tupě kývla a pomalu se postavila.

´´Konečně hodinu čas na jídlo!´´ pronesla Rukia a unaveně se protáhla. ´´Lucy?´´ otočila se na svou sousedku,která sotva udržela otevřené oči. ´´Postel….´´ zašeptala a podívala se na Rukiu. ´´Ty bláho! Tak to sem ještě neviděla!´´ ´´C-co?!´´ vykřikla Lucy zděšeně. ´´Podívej se na svoje kruhy pod očima!´´ vytáhla zrcátko a dala jí ho před obličej. Lucy viděla jak se jí pod očima vyjímají dva nechutně velké černé polokruhy. ´´Jak to že sem si toho ráno nevšimla?´´ otázala se Rukia a zrcátko vecpala Lucy do ruky. Ta se na ní jen nechápavě podívala. Rukia si vzdychla a vyhrabala ze své tašky snad celou drogerii. Make-up né! Modlila se v duchu Lucy. Není to tak že by se nemalovala. Jen má radši přirozenost. ´´Ukaž,zakryjeme to….´´ Rukia chytla Lucyn obličej a natočila ho na ní. ´´Víš že to moc nenusím….´´ ´´Hm! Vim,neboj.´´ lehce se usmála a začala zamaskovávat tu spoušť,kterou napáchal nedostatek spánku.

´´Hotovo!´´ radostně vykřikla Rukia po deseti minutách. Lucy se na sebe podívala do zrcátka. Nevypadala tak unaveně. ´´Děkuju…´´ usmála se na ní. ´´Neobvyklé…´´ ´´Co?´´ ´´Vidět tě se ve škole usmát.´´ ´´Ah….´´ Lucy se nervózně pohnula na židli. Rukia měla pravdu. Lucy se ve škole moc nesmála a byla tichá,ale když něco pronesla,třeba i s tou největší nechutí, pobavilo to. ´´Jde se jíst!´´ Rukia chytla Lucy za ruku a táhla jí z teď už prázdné třídy. ´´Kolik máme odpoledne hodin?´´ zeptala se Lucy. ´´Hmm….myslím že ještě dvě…´´ ´´….a to jsou..?´´ opět se tázala s nadzdvihnutým obočím. ´´Chemie a litekra.´´ na chemii budu muset dávat pozor,ale na literce se prospim… Lucy se ďábelsky zasmála a s Rukiou to trhlo. ´´Proč se tak směješ? Děsí mě to….´´ otočila se na ní Rukia. ´´Můžu se vyspat….´´ ´´Pff! Ty na nic jinýho nemyslíš?´´ Lucy se na chvíli zamyslela. ´´No potom ještě na to jakou další úchylnou knížku si přečtu a na sex a na to kde je to nejvíc vzruš-´´ ´´Dobře,dobře….slyšela jsem dost.´´ řekla Rukia a dala jí ruku před pusu. Lucy se jen usmála a dále už v tichosti jí následovala na školní hřiště,kde obvykle obědvali.

´´Rukia,Lulu!´´ křičela na ně Inoue z dálky. Obě se zarazili a několikrát jí přejeli pohledem. Blbá příroda….pomysleli si a podívali se na své skoro ploché hrudníky. ´´Co vám tak trvalo?´´ ptala se Inoue okamžitě co si k ní a k dalším čtyřem děvčatům přisedli. ´´Kdybys hned neutekla ze třídy,věděla by jsi to…´´ řekla jednoduše Lucy a záda si opřela o nejbližší strom jako obvykle. ´´Ale no tak,Lucy nebuď taková…´´ usmála se Hinamori nervózně. ´´Hinamori-chan má pravdu! Nešikanuj Inoue!´´ zařvala obraně Chizuru na Lucy a vrhla se po Inouiných prsou. ´´Tak dost!´´ Tatsuki uzemnila Chizuru a posadila se vedle Inoue. ´´Lucy,ty budˇmilejší, Rangiku,ty nechlastej aspoň ve škole…´´ strčila do další prsaté dívky která se válela na dece a v ruce svírala flašku. ´´To je kola….´´ odvětila Rangiku a znovu si přihnula. ´´….beztak jí máš něčím řízlou….´´ zkonstatovala Rukia a Rangiku se jen usmála. ´´Ah! Chizuru,ty nebuď tak úchylná a Inoue ty…..nejez takový blevajzi…´´ dokončila svou lekci Tatsuki a podívala se na Inoue která se cpala bůhví čím a navíc od toho měla opatlanou celou tvář. To co nemáš v hlavě,konpenzujou kozy… vzdychla si Lucy a z tašky si vyndala knížku. ´´Ty nebudeš jíst?´´ zeptala se Rangiku. ´´Ne,chci si to dočíst…´´ ´´Stejně usneš….´´ usmála se Hinamori a opět se začala bavit s Rukiou.

Jak si mysleli,hnědovláska ani ne za pět minut spala. Rangiku jí opatrně vzala knížku z rukou a založila jí ji na stránce kde přestala číst. ´´Hele! Není to Kurosaki a jeho banda?´´ křikla opodál nějaká holka a ostatní děvčata si začali šeptat. ´´Ichigo!´´ zamávala Rukia svému příteli. Ichigo a spol se rozešli ke skupince holek. Vzájemně se pozdravili a dotyční co mezi nimi měli milence se políbili. Rukia a Ichigo, Inoue a Ulquiorra a nakonec Rangiku s Ginem. ´´Ona zase spí?´´ zeptal se Renji a ukázal na pomalu oddechující Lucy. ´´Si slepej?´´ nahodila kousavě Tatsuki. ´´Neboj Renji,jednou jí snad zastihneš při vědomí aby si se jí moh vyznat.´´Zasmál se mu Ichigo. Renji jen nahodil vražednej výraz. ´´Kde máte Grimmjowa?´´ zeptala se Rangiku sedíc vedle Gina. ´´Hmm….to je pravda. Kde je Grimm-chan?´´ zopakoval Gin a podíval se po přítomných. ´´Šel domů dřív,prej jdou na návštěvu ke známejm, který bydlí daleko,tak zatáh odpoledku….´´ pronesl Ulquiorra a dále si hrál s vlasy Inoue. ´´Tsk! Pořád se fláká…´´ utrousil nasupeně Toushiro. ´´A ty si pořád skřet…´´ ´´….a k tomu peroxidní…´´ pronesl Renji s Ichigem a všichni se okamžitě začali smát. Jen Toushiro měl na čele žílu, že hrozil její výbuch a snažil se je zmlátit. ´´Shiro-chan! Uklidni se, vzbudí-´´ ´´Už se stalo….´´ ozvala se Lucy od stromu a přerušila tím Hinamori a i bitku těch tří pak. ´´Promiň Lucy. Nechtěli jsme tě vzbudit…´´ okamžitě se omlouval Renji. ´´To je jedno….za jak dlouho začíná hodina?´´ zeptala se a protáhla své ztuhlé tělo. ´´Zhruba za dvacet minut…´´ řekl Ulquiorra. Lucy se pomalu zvedla a začal odcházet. ´´Kam jdeš?´´ křikla za ní Rukia. ´´Do třídy…´´ mávla jim a pokračovala dál v cestě.

Chemie proběhla bez problémů a skoro i literatura. Učitel jim totiž oznámil test. Teď už Lucy seděla v autobuse a konečně jela domů. Těšila se na to že se svalí na postel a…ne ne ne! Musim se učit! Až přijedu domů,tak se budu učit! To dám,literatura mě baví a je jednoduchá! Psychicky se podpořila a dál zírala z okénka autobusu.

Po hodině a půl v buse a potom ještě dvaceti minutách ve vlaku,konečně stála na nádraží,které bylo jen deset minut cesty od jejího domu. Bylo už něco kolem páté odpoledne a Lucy konečně otevřela dveře jejího domu. ´´Jsem doma!´´ křikla a začala se zouvat. Čí to jsou boty? Její zrak padl na tři páry bot,které nepatřili ani jednomu z jejích rodičů. Uklidila si boty a šla do obýváku,odkud slyšela hlasy. ´´Lucy! Vítej doma!´´ přivítala jí máma energicky a táta se na ní jen usmál. Opětovala jim úsměv a potom se podívala na jejich návštěvu. Na gauči naproti jejím rodičům seděla černovlasá žena se zelenýma očima. Vedle ní muž s tyrkysovými vlasy a očima barvy moře. Vedle na křesla seděl jejich syn. Tyrkysové vlasy a i oči,které upíral na ní. ´´Grimmjow…´´ řekla polohlasně. ´´Ahoj Lucy. Dlouho jsme se neviděli.´´ řekla žena a usmála se. ´´Pěkně si vyrostla.´´ řekl muž sedící vedle a Lucy se jen usmála. ´´Čau….´´ utrousil Grimmjow suše. ´´Ráda vám zase vidím,pane a paní Jaegerjaquez,Grimmjow.´´ řekla už hlasitě a lehce se jim uklonila. ´´Lucy! Mám pro tebe skvělou novinu….´´ máma Lucy sepjala štěstím ruce. Táta se jen ledabyle usmál. ´´….budeš bydle u Grimmjowa-kun. Má pronajmutý byt hned vedle školy,takže budeš mít víc času na učení.´´ prosim?! Já slyšela špatně žejo?! Bydlet s Grimmjowem?! ´´Mami,myslíš že je to do-´´ ´´Neboj se Lucy. Grimmjwow s tím souhlasí a dá na tebe pozor.´´ řekla jeho máma a usmála se na ní. ´´Vidíš! Vše je v pořádku. Grimmjow-kun běž prosím pomoct Lucy zabalit si…´´ opět se do toho vložila máma Lucy a pobídla Grimmjowa. Ten jen kývl a zvedl se z křesla. Vzal Lucy za zápěstí a odtáhl jí po schodech nahoru k jejímu pokoji.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Shiki Shiki | 2. července 2013 v 23:24 | Reagovat

Kyaaaa :D Zacina to uzasne :D Tie tvoje komenty k Orihime xD Som nemohla :D Stetka jenda otravna :D Som zvedava, co bude dalej :D Dufam, ze dalsiu kapitolu pridas coskoro ;D

2 Teresa-san Teresa-san | E-mail | Web | 2. července 2013 v 23:56 | Reagovat

~NYAAAAAAAAAA~ Rozplývám se! Ty tvoje hlásky nemají chybu... heh... taky tu Inoue, nebo jak se to píše, nemusím -.-" :D XDDD Ale prsatá jsem, takže jí spíše nemám ráda, za tu její tupost >.<" XDDD
Skvěle popsané, opravdu si začínám kreslit obrázek o tobě ;)
Těším se, až budete s Grimmem spolu bydlet... TO BUDOU JATKAAAAAA! ^^ *je to sadista* ... hmmm.. a jsem zvědavá, jakou roli v tom bude hrát Renji O.o 3:D
už se moc těším na další díl, doufám, že tu bude, co nevidět <3
Je to prostě úžasné a jsem moc ráda, že jsi to napsala... VÍC TAKOVÝCH POVÍDEK! :D

3 Lůca Lůca | Web | 3. července 2013 v 8:46 | Reagovat

[1]: Jsem ráda že se kapitola líbila <3 heh...asi je vidět že Orihime nemusim co >//////< :D

4 Lůca Lůca | Web | 3. července 2013 v 8:50 | Reagovat

[2]: :D jatka snad néé :D nebo možná trošičku :D ale to se vsákne >////< to s těma kozama platí většinou v anime u těch holek :D takže ty do toho nezapadáš Teresko <3 :) No s tim Renjim sem se ještě nerozhodla :D ale nějakou roli tam bude mít ;D děkuju za podporu AW! I´m blushing like mad >//////< :D

5 Hikari-san Hikari-san | 3. července 2013 v 9:38 | Reagovat

první kapitola se mi fakt líbí ^^ sem zvědavá, jak se to bude vyvíjet :)

6 Lůca Lůca | Web | 3. července 2013 v 11:09 | Reagovat

[5]: Děkuju <3 jsem ráda že se ti ta povídka zalíbila :3

7 Danyla Danyla | Web | 3. července 2013 v 15:01 | Reagovat

Jemine, jemine ja už to vidím!! Bude sex bude sex :D:D:D:D:D  *pervert smile* dobre dosť snívania. :D Úžasná poviedka a ešte úžasnejšia kapitola!!!! Už aby bolo pokračko!!!! ^^

8 Lůca Lůca | Web | 3. července 2013 v 15:55 | Reagovat

[7]: jsem ráda že se kapitolka líbila >/////< takhle rychle na to skočit....hmm.....to snad ani ne :D

9 SNSTeam - Luka SNSTeam - Luka | Web | 3. července 2013 v 17:37 | Reagovat

super *0* někdo kdo se mnou sdílí pocity k manze ♥ :D jinak kde čteš tu mangu? :O pokud jí teda čteš v češtině :D já jí totiž hledala ale nenašla v cz o. o
-------------------------
Ta povídka je skvěla ♥ :OO čekám na pokračování :3 btw. Grimmjowa miluju ♥,♥

10 Lůca Lůca | Web | 3. července 2013 v 19:01 | Reagovat

[9]: Jsem ráda že se ti povídka líbí <3 mangu čtu na mangahere.com v ájině :/ už jsem si na to zvykla a je to lehká ájina takže to je v pohodě :) :3

11 Moose^^ Moose^^ | Web | 3. července 2013 v 22:39 | Reagovat

:OO  bezvadnýý!! ^^ některý ty hlášky :'DDD nemožem :DDDD
pospěš si s dalším dílem!! :33 ^^

12 Lůca Lůca | Web | 4. července 2013 v 10:55 | Reagovat

[11]: :D jsem ráda že se ti díl líbil a další přibude snad co nejdřív :3

13 Michi-chan Michi-chan | Web | 5. července 2013 v 9:15 | Reagovat

Povídka kde je Grimíí ~ Tak to budu číst, zatím je to zajímavé <3

14 Lůca Lůca | Web | 5. července 2013 v 9:58 | Reagovat

[13]: Děkuju za pochvalu >/////<

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama