Friends with benefit(s) 3.kapitola

19. října 2013 v 13:41 |  Dílovky
Po hooooodně dlouhé době se vám ozívám a přídávám konečně nějakou povídku :) moc se vám ještě jednou omlouvám a doufám že se vám ten výplod bude líbit :D


Zamkla za sebou dveře v koupelně a začala se vslékat. Potom se podívala na svou uniformu a vzdychla si. Co si jako mam zejtra vzít do školy?! Chňapla oblečení a hodila ho do zašpuntovaného umyvadla. Potom na něj pustila proud teplé vody a vylila trochu sprcháče. Po napuštění umyvadla si konečně vlezla do sprchy. Nechala na sebe stékat teplou vodu a přemýšlela o tom, co udělala. Je to dobrej nápad? Grimmjowi jsem se úspěšně tři roky vyhýbala a teď jsem se mu zaprodala. Možná že je to horší než zaprodat duši ďáblu. Vzdychla si a začala si do pokožky vtírat sprchový gel. Budu si muset pořídit prášky…..

Grimmjow si prohlížel pokoj Lucy. Už tam je nejmíň půl hodiny! Co tam sakra dělá?! Vztekal se. Už jí prošmejdil všechny šuplíky a skříně a teď se sakra nudil. Sedl si na její židli a začal se na ní točit do kola. Heh. Už je to dlouho co jsem měl někoho na hraní… ušklíbl se.

Lucy vyždímala svoje věci, co nejvíc mohla a rychle přeběhla do svého pokoje. Rozrazila dveře a opět je za sebou zabouchla. Těžce si oddychla a sesunula se za dveřmi na zem. Grimmjow se na ní podíval s nadzdvihnutým obočím. ´´Co ti tak dlouho trvalo?´´ zeptal se arogantně. Lucy mu věnovala vražedný pohled a přešla k topení, na které rozvěsila svou školní uniformu. ´´Tche…..´´ odfrkl si Grimmjow a odešel z pokoje. Co ti tak dlouho trvalo?! Chtěla bych uvidět, jak to pereš! Nadávala v duchu Lucy. Takže zejtra do školy nejdu,nemám v čem…. Vzdychla si,ale najednou jí došlo, že její máma má u sebe další dvě uniformy. Vyběhla z pokoje a řítila se dolů po schodech do obýváku k rodičům.

´´Tady je máš,ale zítra do školy nechoď….´´ usmála se máma Lucy a podala jí její náhradní školní uniformy. ´´Ale my zítra píšeme….´´ namítala. ´´Na jednu písemku chybět můžeš…´´ usmála se a pohladila svou dceru po vlasech. Lucy jí úsměv opětovala. ´´Dobrou noc mami.´´ ´´Dobrou Lucy.´´ ještě si vyměnili úsměvy a Lucy se vydala zpět k sobě do pokoje. Grimmjow tam ještě nebyl a tak si začala opět balit.

Grimmjow pomalu otevřel dveře do pokoje a nakoukl tam. Lucy ležela na zemi a v náruči svírala Flíčka. Jako děcko…usmál se a vešel. Pro jistotu zamkl dveře,nikdo neví, co se v noci může stát. Potom se podíval na hodiny na stěně,které ukazovali na půl desátou. Vzdychl si a šel zhasnout. Nařídil si budíka na mobilu a potom přikryl Lucy dekou z její postele. Rozestlal si a lehl si vedle ní. Dobrou,moje společnice..usmál se a pohladil jí po vlasech.

Lucy ráno vzbudil otravný zvuk budíku a rozhlédla se kolem sebe. Ležela na zemi a vedle ní spal Grimmjow. U jeho hlavy zvonil a vibroval mobil, jako zběsilí. Čapla ho a budík vypnula. Vstala a protáhla se. Spát v teplákách a mikině je celkem nepohodlný…. Její zrak padl na klidně oddechujícího Grimmjowa,kterého jaksi budík nevzbudil. Jen si vzdychla a šla ke dveřím. Chtěla jít na snídani. Stiskla kliku a zatáhla za dveře. Nic. Začala s nimi lomcovat,ale potom jí to došlo. Ten úchyl! Na čele jí naběhla žíla a přešla ke klidně spícímu Grimmjowi. ´´VSTÁVEJ!!!´´ zařvala a kopla mu do zadnice. Grimmjow lehce nadskočil a líně otevřel oči. Lucy se na něj vražedně koukala s rukama založenýma na prsou a lehce podupávala nohou. ´´Proč si zamknul?!´´ ´´Proč do mě kopeš?´´ zeptal se Grimmjow rozespale. ´´Protože si zamknul!´´ vykřikla a chystala se k odchodu. Grimmjow se ušklíbl a chytl jí za kotník dřív, než někam mohla odejít. Lucy ztratila rovnováhu a spadla na zem. Grimmjow jí uvěznil pod vlastním tělem. ´´To si odskáčeš!´´ vyštěkla. ´´Nevim kdo je z nás dvou silnější….´´ zasmál se. Tejden si nesedne… jeho úsměv se rozšířil. Lucy se pod ním začala zmítat a křičet na něj všelijaké nadávky. ´´Lucy! Grimmjow! Pojďte na snídani!´´ ozval se hlas Lucyiny mámy z přízemí. ´´Pustíš mě?´´ zeptala se Lucy a Grimmjow z ní slezl. ´´Lucy! Grimmjow! Děje se něco?´´ křikla opět její máma. ´´Ne! Už jdeme!´´ zavolala Lucy zpět. ´´Jdu napřed….´´ ´´Nepřijdeš takhle pozdě do školy?´´ zastavil jí jeho hlas. ´´Nakonec nejdu…´´ zabouchla za sebou dveře. Tenhle den nezapomene… ušklíbl se a vydal se za ní dolů po schodech.

Lucy následovala Grimmjowa před jejich dům kde měl zaparkované auto. Audi A3…tche zazobanec. Ušklíbla se a dala si krabici s věcmi na zadní sedadlo. Grimmjow jí hodil tašku s oblečením do kufru a vrátil se k jejím rodičům,kteří stáli u vrátek. ´´Nebojte,dám na ní pozor.´´ usmál se Grimmjow mile. ´´Spoléháme na tebe.´´ opětovala mu úsměv Lucyina máma. Její táta na něj kývl, ať ho následuje. ´´Kam šli?´´ zeptala se Lucy,která teď už stála u své mamky. ´´Kdo ví?´´ usmála se. ´´Buď hodná a nezlob moc Grimmjowa…´´ no nevim kdo koho bude ´zlobit´. Ušklíbla se Lucy. ´´Neboj,budu na něj hodná.´´ usmála se nakonec a objala svou mámu. ´´Ehm…tak jedeme?´´ zeptal se Grimmjow stojící u svého černého auta s tátou Lucy. ´´Měj se hezky zlatíčko…´´ řekl její otec a objal jí. ´´Ty taky,tati.´´ usmála se a potom s Grimmjowem nasedla do auta.

Už spolu jeli skoro půl hodiny v úplným tichu. Co mu je?! Potom co se vrátil s tátou je nějakej bledej… ´´H-hezký auto…´´ prolomila nakonec ticho Lucy. ´´Hmm…´´ hmm?! Co to sakra je za odpověď?! ´´Co ti chtěl táta?´´ najednou zpozorněl. Hohoho! Tatínek bránil svou dceru… Lucy se lehce usmála. ´´Divíš se že brání svou jedinou a milovanou dcerušku?´´ zeptala se Lucy posměšně. ´´No to mi divný nepříde,ale že jí brání až potom co už s někym šu-´´ Grimmjowi přistála její ruka na ústech. Po očku se na ní podíval. Seděla na sedačce s nohama nahoře a její modrozelené oči ho opět vraždili. Olízl jí dlaň a Lucy si ruku okamžitě začala třít o svoje džíny. ´´Takže přiznáváš,že tě táta poučil o tom, jak se ke mně máš chovat?´´ Jen se usmál. ´´Vezmeme to po dálnici….´´ řekl a odbočil. ´´Ale to je delší!´´ Lucy začala protestovat. Grimmjow jí úspěšně odignoroval a zapnul rádio.

Taky by ho nezabilo jet městem….Lucy se nasupeně koukla na Grimmjowa,který šlapal na plyn jako o život. To jako,jak rychle chce jet?! ´´Grimmjow….´´ řekla opatrně. ´´Hm?´´ ´´Kolik chceš jet?´´ mile se usmála. ´´Nepřekračuju limit,tak o co ti jde?!´´ vyjel po ní. Co do něj vjelo? ´´Tak sorry…´´ odvrátila od něj obličej a založila si ruce na prsou.

Konečně… usmál se Grimmjow a zajel na odpočívadlo. Bylo sice skoro plný,ale o to víc to bude zajímavější. Lucy se začala zběsile koukat z oken kam to jedou. ´´Proč stavíme?´´ zeptala se. ´´Nechceš na záchod?´´ nadzdvihl obočí Grimmjow. Rychle se odpoutala a vyběhla z auta směr benzínka. Jen si vzdychl a vykročil za ní. Odskočil si a potom se vydal k boxům s pitím. Redbull,obič voda. Hmm….ještě žvejkačky a…. Usmál se a šel zaplatit. Lucy už čekala u jeho auta. ´´Konečně….´´ vzdychla si a čapla kliku. Grimmjow s úsměvem odemkl auto a i s Lucy nastoupil. ´´Tak jedem!´´ zavelela Lucy a usmála se. ´´Chtěla by jsi vědět co mi řekl tvůj táta?´´ zeptal se Grimmjow. Lucy zpozorněla. Začala kývat hlavou. ´´Řekl mi že jestli ti udělám cokoliv proti vůli a dozví se to,jsem mrtvej.´´ ´´Jak se dalo čekat od tatínka.´´ usmála se. ´´Vodu?´´ nabídl jí Grimmjow. ´´Děkuju..´´ otevřela láhev a začala pít. ´´Jak řekl, proti vůli….´´ usmál se Grimmjow a zajel jí rukou mezi stehna. Lucy sebou cukla a polila se. ´´Co děláš?!´´ vykřikla na něj a začala si utírat vodu z obličeje. Grimmjow zašrouboval zbývající obsah vody do láhve a hodil jí na zadní sedadla. Potom jí chytl obličej do ruky a obrátil si její tvář čelem k sobě. ´´Grimmjow…´´ šeptla varovně Lucy. Usmál se a olízl jí z tváře pár kapek vody. Lehce zčervenala. Potom ukořistil její rty. Okamžitě otevřela ústa a jejich jazyky se propletli. Grimmjow se v polibku usmál a přitáhl si Lucy blíž. ´´Nech….ceš…tady…´´ řekla mezi polibky. Grimmjow se od ní odtáhl. ´´Nikdo sem neuvidí.´´ ´´Ale stejně to je na veřejnosti.´´ ´´Bude se ti to líbit.´´ usmál se a palcem jí přejel přes ňadro. Zadržela dech. Grimmjow si všiml její reakce a opět se zmocnil jejích rtů. Zvedl jí za zadek ze sedadla a umístil si jí na svůj klín. Lucy si omotala ruce kolem jeho krku a pevně se k němu přitiskla. ´´Budu…mokrej…´´ Lucy se od něj odtáhla a vyčítavě se mu podívala do očí. ´´Neměl si mi sahat na nohy, když jsem pila…´´ ´´Chtěl jsem…´´ zčervenala. Nečekala, tak upřímnou odpověď a jak se přitom tvářil. Měla pocit, že k ní něco cítí. ´´Bez závazků, jen sex.´´ řekla Lucy nakonec když se zbavila myšlenky, že by k ní něco cítil. ´´Bez závazků…´´ potvrdil s úsměvem Grimmjow. ´´Dobře, takže až u tebe.´´ řekla a přelezla si na sedadlo spolujezdce. ´´HA?! Děláš si srandu?! Potom co se takhle…..agh! Zapomeň na to!´´ připoutal se a opět vyjel na dálnici. Muehehehe! Vypadá to, že si ho možná ochočim…. Šibalsky se usmála Lucy a podívala se na nasupený výraz Grimmjowa.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Teresa-san Teresa-san | E-mail | Web | 20. října 2013 v 20:43 | Reagovat

ŽE-NI-ÁL-NÍ! ♥ ♥ ♥ *má Kai syndrom* Víš, jak se mi po tomhle stýskalo?! T.T HODNĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚNĚNĚNĚNĚĚNĚNĚĚNĚNĚ! >.<
Ach, Lucy-chan, tohle bylo geniální!
Konec se mooooooc líbíl :P Dej mu! :3 Těším se, až napíšeš další kapitolu... :*

2 Hikari-san Hikari-san | Web | 25. října 2013 v 14:46 | Reagovat

olééé dokonalý dílek *_____*
miluju tuhle povídku!! rychle další *nadšeně skanduje a tleská rukama* :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama